معرفی وبلاگ
ما باید این توجه را هیچوقت از خود بیرون نکنیم، از مغز خود بیرون نکنیم که ما بندگان خدا هستیم و در راه او و در سبیل او حرکت می کنیم و پیشروی می کنیم. اگر شهادت نصیب شد، سعادت است و اگر پیروزی نصیب شد سعادت است. حضرت امام خمینی (ره)
دسته
لینک دوستان
سنگر همرزمان
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 259016
تعداد نوشته ها : 209
تعداد نظرات : 30
Rss
طراح قالب
GraphistThem244

برای عضویت در کانال تلگرام حرف آخر چه کنیم؟

کانال تلگرام حرف آخر برای دوستداران این موسسه و اساتید آن ایجاد شده تا داوطلبان نهایت استفاده را از نمونه تدریس های اساتید، مقاله های مشاوران، برنامه های مشاوران و وویس های آموزشی بهره ببرند و حتی اصلا با خود این موسسه بهتر آشنا شوند. در کانال حرف آخر تمامی اطلاعات مشاوره ای در اختیار داوطلب قرار می گیرد و داوطلبی که نمی داند چطور باید شروع کند و چگونه یک برنامه ریزی درست داشته باشد توسط کانال تلگرام حرف آخر و اساتید و مشاوران یاد میگیرد که باید برای کنکورش چه کارهایی را انجام دهد.

کانال حرف اخر

سایت موسسه حرف آخر

در این کانال شما می توانید سوال هایی که در ذهن دارید و پاسخ آن ها را نمیتوانید پیدا کنید مطرح کرده و پاسخ تان را از مشاورین می گیرید. حتی شما با نکات آموزشی زیادی مواجه خواهید شد که می تواند برخی از مباحث را که متوجه نشده اید برای تان ساده تر کرده و قابل فهم تر ساخته باشد. برای عضو شدن در این کانال می توانید به سایت موسسه حرف آخر رجوع کرده و آدرس آن را برداشته و عضو شوید.

سایت حرف اخر


دسته ها : رپورتاژ
شنبه 1398/9/30
X